Öne Çıkan Haberler

Sındırgı Yeni Terminali En Kısa Sürede Hizmete Açılacak

Öne Çıkan Haberler

Sındırgı Yeni Terminali En Kısa Sürede Hizmete Açılacak

Sındırgı Yeni Terminali En Kısa Sürede Hizmete Açılacak

İlçemizde şehir içi trafiği rahatlatacak, seyahat firmaları ve vatandaşlara kolaylık sağlayacak yeni Sındırgı Terminalinde çevre düzenleme çalışmaları başlıyor.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Sındırgı Belediyesi işbirliği ile yapılan terminalde çalışmaların %80’i tamamlandı. Büyükşehir Belediye başkanımız Ahmet Akın, Belediye başkanımız Serkan Sak, Cumhuriyet Halk Partisi Sındırgı ilçe başkanımız Ahmet Algın, başkan yardımcılarımız, meclis üyelerimiz, ilgili birim amirleri ve vatandaşlar ile birlikte terminal alanında incelemelerde bulundu.

Belediye başkanımız Serkan Sak “ Büyükşehir belediye başkanımız Ahmet Akın’la beraber Sındırgımızın yeni otogarındayız. Başkanımız bugün burada incelemelerde bulundu önümüzdeki süreçte en hızlı bir şekilde burayı Sındırgı halkının hizmetine sunacak inşallah.” sözleri ile vatandaşların merakla beklediği müjdeyi verdi.

Sındırgı her şeyin en güzeline layık sözleri ile açıklamasına başlayan Büyükşehir Belediye başkanımız Ahmet Akın ise “ Bunun için çok çalışacağız. Çok daha güzel projelerimiz var. Terminalimizi tamamlayacağız. Kısa bir süre içerisinde hemşerilerimin emrine sunacağız. Belediye başkanımız Serkan kardeşimle birlikte Sındırgı için çok daha güzel projelerimiz var. El ele kol kola omuz omuza vereceğiz ve Balıkesir’imizin incisi Sındırgı’ya her türlü hizmeti hayata geçirebilmek için mücadelemize devam edeceğiz. Çok hızlı çalışmaya başladık. Köy yollarından, tarla yollarından, tamamlanması gereken işlerden hızlıca ilerliyoruz. Mazeret değil iş üretiyoruz. Onu ben buradan özellikle söylemek istedim. Büyük bir mücadele ruhu, azim ve kararlılıkla çalışıyoruz. Çok daha güzel işlerle memleketimizi buluşturacağız. Bütün Sındırgı’ya selam.” dedi.

Büyükşehir Belediye başkanımız Ahmet Akın tarafından verilen talimatla sosyal donatıları ve çevre düzenlemeleri ile birlikte Sındırgı Terminali en kısa süre içerisinde tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacak.


Tarih: 05 Mayıs 2024

Sosyal Medyada Paylaş:

Diğer Fotoğraflar

BİZE ULAŞIN

ALO 153

SINDIRGI BELEDİYESİ

Sındırgı Belediyesi olarak iletişimde bulunabilir veya Bize Ulaşın butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.