Öne Çıkan Haberler

Başkan Sak, Tarım, Hayvancılık ve Gıda Güvenliği Komisyonu'na seçildi

Öne Çıkan Haberler

Başkan Sak, Tarım, Hayvancılık ve Gıda Güvenliği Komisyonu'na seçildi

Başkan Sak, Tarım, Hayvancılık ve Gıda Güvenliği Komisyonu'na seçildi

Marmara Belediyeler Birliği Meclis Toplantısı’nın 2024 yılı olağan birinci toplantısında, Belediye Başkanımız Veteriner Hekim Serkan Sak " Tarım, Hayvancılık ve Gıda Güvenliği Komisyonuna" na seçildi.

Marmara Belediye Birliği Meclis Toplantısı’nın 2024 yılı olağan birinci toplantısı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Toplantıya Marmara Bölgesi’ndeki büyükşehir, İl, ilçe ve belde belediye başkanları ile meclis üyeleri katılım sağladı. Toplantıda Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey oy birliğiyle Marmara Belediye Birliği Başkanı olarak seçildi.

Birlik yönetimi, encümen ve ihtisas komisyonu üyelerinin de belirlendiği toplantıda, Belediye başkanımız Veteriner Hekim Serkan Sak Tarım, Hayvancılık ve Gıda Güvenliği Komisyonu’nda yer aldı.

Belediye Başkanımız Serkan Sak, “ Sındırgımız, Balıkesir ve bölgemiz için tüm gücümle üstlendiğim bu görevi layıkıyla yerine getirmek için çalışacağım. Mustafa Bozbey'in başkanlığında, üye belediyeler ile uyum içerisinde çalışarak tarım ve hayvancılık başta olmak üzere bölgemizi kalkındıracak projeleri hayata geçireceğiz. Şahsımı Tarım, Hayvancılık ve Gıda Güvenliği Komisyonuna seçen tüm meclis delegasyonuna teşekkür ederim." dedi.


Tarih: 08 Mayıs 2024

Sosyal Medyada Paylaş:

Diğer Fotoğraflar

BİZE ULAŞIN

ALO 153

SINDIRGI BELEDİYESİ

Sındırgı Belediyesi olarak iletişimde bulunabilir veya Bize Ulaşın butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.