Öne Çıkan Haberler

Sındırgılı Güreşçiler Son Antrenmanlarını Lavanta Bahçesinde Gereçekleştirdi

Öne Çıkan Haberler
#etiketler#etiketler#etiketler

Sındırgılı Güreşçiler Son Antrenmanlarını Lavanta Bahçesinde Gereçekleştirdi

Tarih: 03-08-2021

Sındırgılı Güreşçiler Son Antrenmanlarını Lavanta Bahçesinde Gereçekleştirdi

Sındırgı Belediye güreş takımında bulunan pehlivanlar, 9-11 Temmuz’da gerçekleştirilecek 660. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri öncesi hazırlıklarını lavanta bahçesinde sürdürüyor.

Balıkesir’in Sındırgı ilçesinde Kırkpınar Yağlı Güreş müsabakalarına hazırlanan genç pehlivanlar lavanta bahçesinde antrenman yaparak motive oldular. sabah saatlerin de lavanta bahçesine gelerek antrenör Tugay Altıntaş gözetiminde son antrenmanlarını gerçekleştirdi.

Sındırgı Belediye Güreş takımında olan iki kardeş yeni sezon Kırkpınar yağlı güreş müsabakalarına aralıksız çalışmalarını sürdürüyor. Genç pehlivanlar karşılaşmalarda başarı elde ederek ilçelerine madalya getirmek istediklerini dile getirdi. Türkiye’nin dört bir yanında ilçelerini temsil eden pehlivanlar, doğası ile muhteşem yapıya sahip olan Sındırgı’nın lavanta bahçesinde antrenmanlarını gerçekleştirdi. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri için hazırlıklarını sürdüren Sındırgı Belediye güreş takımında olan pehlivanlar, muhteşem manzarası ve kokusu olan lavanta bahçesinde antrenman yaparak, yeni sezondaki müsabakalara hazırlanıyor. Doğanın eşsiz güzelliği ile hünerlerini birleştiren güreşçiler unutulmaz bir ortamda antrenman yaparak adeta kartpostallık görüntüler verdiler.

Sındırgı Belediye Güreş takımı antrenörü Tugay Altıntaş güzel kokuların ve rengârenk bir ortamın içinde antrenman yapmanın güreşçilerin motivasyonuna çok iyi geldiğini dile getirdi. Kırkpınar’a hazırlanan güreşçiler kondisyonlarını arttırmak için lavanta bahçesinin mis gibi kokusunun arasında antrenman yapmanın tadını çıkardı.

‘’Motivasyonlarını arttırdılar’’

Antrenmanların çok keyifli geçtiğini, lavanta bahçesinin de sporculara moral ve motivasyon konusunda yardımcı olduğunu belirten Tugay Altıntaş’’ Ben Tugay Altıntaş Sındırgı Belediyesi Güreş takımı antrenörüyüm. Sındırgı güreş takımımız Ekrem Yavaş başkanımızın öncülüğünde yaklaşık 6-7 yıldır faaliyet gösteren bir organizasyon. Türkiye’nin muhtelif yerlerinde sporcularımızla, güreşçilerimizle gidip ilçemizi tanıtmaya çalışıyoruz. Birçok başarılar elde ediyoruz. Bu başarılarımızın hepsini de Sındırgı halkına armağan ediyoruz. Bugün lavanta bahçesindeyiz. Sındırgı’nın gezip görülecek o kadar güzel yerleri var ki hepinizi buraya bekleriz. Gezip görmenizi bekleriz. Niye lavanta bahçesinde antrenman yapıyoruz, antrenmanlarımız ağır, yoğun bugünde buranın atmosferi bize çok iyi geliyor. Sporcularımızla hem eğlenmek Kırkpınar çok yakınlaştı hem eğlenmek hem de biraz psikolojimizi düzeltmek için içimiz açılıyor açıkçası burada. Antrenmanımızı burada tekrarlayalım dedik. Kırkpınar güreşlerine hazırlanıyoruz. Nasipse üç gün sonra Kırkpınar’a yolculuğumuz var. Hazırlandık, hazır hissediyoruz kendimizi. Allah izin verirse ilçemize madalyalar getirmek istiyoruz. Hepinize teşekkür ederiz, Sındırgı’ya bekleriz’’ dedi.

Güreşçilerden Ali Öztürk sadece kapalı alanlarda değil, her ortamda çalışma yapabileceğini gösterdiklerini belirterek; ‘’Sındırgı Belediyesi güreş takımındanım. Türkiye’nin her tarafından ilçemizi temsil ediyoruz.  Sındırgı Belediyesi Sayın Ekrem Yavaş Beyin verdiği desteklerden dolayı çok teşekkür ediyoruz’’ dedi.

Lavanta bahçesinde antrenman gerçekleştiren Emir Öztürk ‘’ Sındırgı Belediye güreş takımındanım. Bugün ki antrenmanımızı lavanta bahçesinde gerçekleştirdik. Ülkemizin dört bir yerinde ilçemizi temsil etmeye çalışıyoruz. Bize sağladığı desteklerden dolayı Ekrem Yavaş Başkana teşekkür ediyoruz’’ dedi.

Sosyal Medyada Paylaş Bölümü

Facebook'ta paylaş

Diğer Fotoğraflar

BİZE ULAŞIN

ALO 153

SINDIRGI BELEDİYESİ

Sındırgı Belediyesi olarak iletişimde bulunabilir veya Bize Ulaşın butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hoşgeldiniz | Sındırgı Belediyesi