Öne Çıkan Haberler

Bu Memleketin Her Karışında AK Parti’in İzi Var

Öne Çıkan Haberler

Bu Memleketin Her Karışında AK Parti’in İzi Var

Bu Memleketin Her Karışında AK Parti’in İzi Var

21 yılda Sındırgı’da Cumhuriyet tarihinin en büyük yatırımlarının gerçekleştiği, Türkiye’de yapılan hizmetlere örnek olduğu aşikar ortada.

14 Mayıs seçimleri öncesinde Cumhur İttifakı Sındırgı’da mahalle ziyaretlerini hızlandırdı. Balıkesir AK Parti milletvekilleri adayları AK Parti MYKY üyesi Belgin Uygur, Ahmet Gür, İsmail Ok, Mustafa Canbey, Ali Taylan Öztaylan ile birlikte kırsal mahalle ziyaretleri, esnaf ziyaretleri gerçekleştirildi.

Sındırgı’da ilk günden bu yana tam uyum içerisinde çalışan Cumhur İttifakı 14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın rekor oyla seçilmesi için de çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Memleketin her karışında AK Parti’nin bir hizmeti olduğunu belirten Sındırgı Belediye başkanı Ekrem Yavaş “ Daha güzel bir Sındırgı için, Balıkesir için, Türkiye içi için 21 yıldır çalışıyoruz. Dönüp ardımıza baktığımızda Cumhuriyet tarihinin en büyük yatırımlarını kazandırdık. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğon liderliğinde devlet ile vatandaşımızı buluşturduk. Devletimizin tüm imkanları vatandaşlarımız için seferber oldu. Biz bu millete hizmetkâr olduk, canla başla da çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

“ Cumhur İttifakı Siyaset Üstü, Kutlu Yürüyüş Davası, Türkiye yüzyılının temsilcisidir “

Seçimlerin Türkiye’nin seçimi olduğunu, Türkiye yüzyılı ile birlikte ülkemizi daha ileriye taşıyacak bir seçim olduğunu belirten başkan Yavaş “Bu seçim ekonomi seçimi değil, siyaset seçimi değil. Bir yanda vatan millet, daha güçlü Türkiye diyen, Dünya’da oyuna gelen değil, Türk’ün gücünü göstererek oyun kuran ülke hedeflerini gerçekleştiren Cumhur ittifakı ve Dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan, diğer tarafta arkasında kimin olduğu belli olmayan, hiçbir konuda anlaşamayan 7’li masa. Türkiye’nin güçlenmesinin yapılan yatırımların, koyulan hedeflerin devam etmesi için güçlü iktidar şart. O yüzden diyoruz ki bu seçim Türkiye yüz yılının seçimi. Dün olduğu gibi bugün de Sındırgı’nın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olacağından, en güçlü şekilde destek vereceğinden eminiz. Kuva- yi Milliye’nin doğduğu bu toprakların insanları her zaman vatanseverlerin, bayrak sevdalıların yanında durmuştur. İnşallah halkımız en güçlü şekilde 14 Mayıs’ta sandıkları patlatarak Dünya’ya gerekli cevabı verecektir. Mazlumların yüzü gülecek, Türkiye yüzyılı ile ülkemiz Cumhur ittifakı ile hedeflerine koşmaya devam edecektir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye Yüzyılı’nda, geçmişte olduğu gibi tüm dünyaya karşı her alanda verdiğimiz mücadelemizde istikrarın gücü ile ülkemizi büyük bir zafere daha taşıyacağız. Türkiye yüzyılı, huzurun, üretimin, gençliğin yüzyılı, mazlumların umudu olacak. Oynanan kirli oyunlara vatandaşlarımızın kulak asmayacağını en güçlü şekilde Cumhur ittifakının yanında yer alacağını biliyoruz.❞ “ dedi.


Tarih: 01 Ocak 1970

Sosyal Medyada Paylaş:

Diğer Fotoğraflar

BİZE ULAŞIN

ALO 153

SINDIRGI BELEDİYESİ

Sındırgı Belediyesi olarak iletişimde bulunabilir veya Bize Ulaşın butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.